Menu
Your Cart

About Us


2018 yılında hizmet vermeye başlayan TİDSAN ALÜMİNYUM A.Ş. Ekstrüzyon presleri, Kalıphane ve Eloksal Kaplama Tesisi ile Alüminyum Profil imalatı yapmakta olup, teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Kaliteli ürünler üretmenin yanında; ekolojik dengeye zarar vermemek, enerji, hammadde ve doğal kaynakları verimli kullanmak, atıkları kaynağında en aza indirmek, iş sağlığı-güvenliği ve çevre bilincini geliştirmek de öncelikli hedefimiz olmuştur.

Firmamız birçok ürünü bir arada bulundurarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tek bir noktadan temin edebilecekleri ve teknik bilgi desteği alabilecekleri inşaat profili imalat merkezi olarak hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz; İnşaat, Reklam, Mobilya, Otomotiv, Klima ve Havalandırma sektörü gibi geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Şirketimizin ürün yelpazesinde;

-         Paslanmaz Bordür Profilleri

-         Alüminyum Fayans Profilleri

-         Alüminyum Merdiven Basamak Profilleri

-         Alüminyum Parke Profilleri

-         Alçı Köşe Profilleri

-         Kaba Sıva Profilleri

-         Seviye Tespit Ürünleri

bulunmaktadır.

EN-ISO 9001:2015, EN-ISO 14001:2015, BS-OHSAS 18001:2007, TS EN 12020-1, TS EN 755-1, QUALICOAT ve QUALANOD belgelerini alıp kalitemizde süreklilik sağlanmıştır. Kurduğumuz entegre yönetim sistemi ile kaliteli ürün ve hizmet vermek için çalışmalarımız devam etmektedir.